گواردیولا: در فرهنگ دفاعی، ناپولی زیبا بازی می‌کند – دیزباد کهن

ورزش سه: پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی سیتی در مورد دیدار این هفته تیمش برابر بورنموث صحبت کرد.

 سیتیزن ها در دو هفته ابتدایی لیگ موفق به کسب 4 امتیاز شده اند و حالا به دنبال نزدیک شدن به صدر جدول هستند

 سیتیزن ها در دو هفته ابتدایی لیگ موفق به کسب 4 امتیاز شده اند و حالا به دنبال نزدیک شدن به صدر جدول هستند.

قرعه لیگ قهرمانان: “از نظر من بهترین تیم سید سوم ناپولی تور کیش هوایی بود و در لیگ قهرمانان طبیعی است که تیم های سید اول و دوم نیز قدرتمند باشند؛ البته در حال حاضر تمام تیم های راه یافته به لیگ قهرمانان قوی هستند.

 

ورزش سه: پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی سیتی در مورد دیدار این هفته تیمش برابر بورنموث صحبت کرد.

دیدار برابر بورنموث: “حریف ما تیمی است که علاقمند به در دست گرفتن جریان بازی است و سرمربی آنها در این امر متبحر است. تعمیر لپ تاپ اگرچه آنها لیگ را با 2 شکست آغاز کرده اند؛ اما در برخی موارد ممکن است این اتفاق رخ دهد و ما می دانیم که دیدار برابر این تیم دشوار خواهد بود.”

 

وضعیت نقل و انتقالات: “در مورد بازیکنانی مانند امباپه، الکسیس سانچس و ایوانز صحبت نخواهم کرد؛ زیرا معمولا علاقه ای ندارم در مورد بازیکنان دیگر تیم ها صحبت کنم؛ اما بازار تابستانی تا لحظه آخر ادامه خواهد داشت.”

وضعیت تور پوکت نوروز 97 بازیکنان: “مندی با ما سفر خواهد کرد اما من نمی دانم که قادر به بازی کردن است یا نه. گوندوغان فعلا با تیم دوم سیتی بازی می کند تا پیشرفت کند.”

گواردیولا: در فرهنگ دفاعی، ناپولی زیبا بازی می‌کند

ما قرار است با تیمی بازی کنیم که بهترین فوتبال را در ایتالیا تور ارزان خارجی ارائه می دهد. بحث من قهرمانی نیست؛ بلکه زیبا بازی کردن است؛ زیرا من به این موضوع علاقمند هستم. در فرهنگ دفاعی فوتبال ایتالیا ناپولی 40 متر جلوتر از محوطه دفاع می کند.”

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *