پاشازاده: اطلاعات گُل‌گهر را به منصوریان می دهم – دیزباد کهن

خبرگزاری فارس: مهدی پاشازاده، سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران که پس از شکست استقلال مقابل پدیده مشهد از عملکرد علیرضا منصوریان انتقاد کرده بود بعد از جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال و فرصت دو بازی به منصوریان نظرش تغییر کرده، اظهار داشت: انتقاد به جای خود و حمایت هم به جای خود
پاشازاده با اشاره به مهلت 180 دقیقه ای هیئت مدیره استقلال به علیرضا منصوریان یادآور شد: مهلت 180 دقیقه‌ای بلیط هواپیما به سرمربی استقلال کم است و باید به منصوریان فرصت بیشتری داد چون ممکن است همین اولتیماتوم استرس‌زا باشد. در مجموع امیدوارم استقلال با علیرضا منصوریان دوباره اوج بگیرد و دل هوادارانش را شاد کند.

 سرمربی نساجی مازندران که شنبه آینده باید مقابل خونه به خونه بابل در قائم شهر بازی کند درباره این دربی مازندران گفت: نساجی و خونه به خونه هر دو متعلق به استان مازندران و به قول معروف از یک تور استرالیا خانواده هستند. هر دو هم یک هدف را دنبال می کنند. ما 90 دقیقه داخل زمین رقیب هستیم و برای برد تلاش می‌کنیم ولی قبل و بعد این 90 دقیقه دوست و رفیق هستیم.

وی با اشاره به هواداران پرشمار نساجی گفت: هواداران با معرفت نساجی که تا اراک هم زحمت کشیده و برای حمایت آمدند روز شنبه هم ما را تنها نخواهند گذاشت. آنها یار دوازدهم نه، بلکه یار اصلی ما در این دربی هستند. از همه این عزیزان می خواهم مثل گذشته تور هوایی مشهد فقط تیم نساجی را تشویق کنند و بار دیگر ادب و میهمان نوازی خود را به همه نشان بدهند.

پاشازاده افزود: این که بگوییم این دیدار یا دربی استان مازندران فقط سه امتیاز دارد درست نیست و به اعتقاد من 6 امتیاز دارد. مطمئن هم هستم بازیکنان من به عشق هواداران نساجی تمام وجودشان را در زمین می گذارند تا دل مردم قائم شهر را شاد کنند.

کاپیتان اسبق استقلال تصریح کرد: همین جا اعلام می‌کنم تور هوایی کرمان حاضرم هر اطلاعاتی منصوریان یا کادرفنی استقلال راجع به بازی حذفی مقابل گل گهر سیرجان بخواهند در اختیارشان بگذارم. همچنین دوست دارم در اولین بازی استقلال در تهران مثل یک تماشاگر به استادیوم آزادی بروم و کنار هواداران تیم محبوبم را تشویق کنم.

خبرگزاری فارس: مهدی پاشازاده، سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران که پس از شکست استقلال مقابل پدیده مشهد از عملکرد علیرضا منصوریان انتقاد کرده قیمت بلیط هوایی بود بعد از جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال و فرصت دو بازی به منصوریان نظرش تغییر کرده، اظهار داشت: انتقاد به جای خود و حمایت هم به جای خود. دیروز از نحوه بازی استقلال مقابل پدیده و عملکرد علیرضا منصوریان انتقاد کردم تا نگویند فقط حمایت می‌کند. امروز می‌گویم استقلال از همه ما بالاتر است و به خاطر نام و بزرگی این باشگاه همه باید یکدل شده و از تیم محبوب خود حمایت کنیم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *