آموزش تعمیرات موبایل : قیمت و زمان عرضه ال‌جی وی 30 به ایران مشخص شد – تعمیرات موبایل 118 + توضیح درباره سفر هیات سیاسیِ سعودی به ایران – دیزباد کهن

آموزش تعمیرات تلفن همراه

وی ۳۰ (V30) یکی از جذاب‌ترین گوشی‌های معرفی شده در نمایشگاه ایفا ۲۰۱۷ است که ال‌‌جی قیمت و زمان عرضه‌ی آن به ایران را اعلام کرده است

ال‌جی در جریان کنفرانس خود در نمایشگاه IFA 2017، از فبلت وی ۳۰ رونمایی کرد. ال‌جی تور پکن نوروز 97 وی ۳۰ با بهبود‌های متعددی همراه شده تا در بازار رقابتی گوشی‌های هوشمند، سهم بیشتری را از آن خود کند. نمایشگر ۶ اینچی فول‌ویژن و اولد، پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸۳۵، ۴ گیگابایت حافظه‌ی رم، دوربین دوگانه ۱۳ و ۱۶ مگاپیکسلی با لنز‌های استاندارد و عریض و بدنه‌ای باکیفیت از جنس شیشه و فلز، بخشی از قابلیت‌های جذاب وی ۳۰ است.

آموزش تعمیرات تلفن همراه

نظر شما در رابطه تور ارزان گرجستان با قیمت وی‌۳۰ چیست؟ آیا این گوشی در برابر رقبای مطرح خود در بازار موفق خواهد شد؟

آموزش تعمیرات موبایل

  آموزش تعمیرات موبایل : تصویر جدیدی از قاب گوشی ال جی وی 30 فاش شد

وی ۳۰ (V30) یکی از جذاب‌ترین گوشی‌های معرفی شده در نمایشگاه ایفا ۲۰۱۷ است که ال‌‌جی قیمت و زمان عرضه‌ی آن به ایران را اعلام کرده است.

به گفته‌ی روابط تعمیرات گوشی عمومی ال‌جی در ایران، گوشی وی ۳۰ اوایل آبان‌ماه وارد بازار کشور خواهد شد. ال‌جی وی ۳۰ همچنین با قیمت حدودی ۲.۵ میلیون تومان در ایران عرضه خواهد شد. هدفون با برند مطرح بنگ اند الفسن نیز جزیی از اقلام همراه گوشی خواهد بود و خریداران می‌توانند از آن بهره ببرند.

——————-
خبرگزاری ایلنا: بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه در خصوص برخی اخبار مبنی بر احتمال ورود تور مارماریس نوروز 97 یک هیات عربستانی به ایران برای بازدید از اماکن دیپلماتیک در تهران و مشهد گفت: ویزای این هیات عربستانی تقریبا دو ماه پیش صادر شده است اما به دلایلی نظیر آغاز دوره حج این سفر به تعویق افتاد
خبرگزاری ایلنا: بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه در خصوص برخی اخبار مبنی بر احتمال ورود یک هیات عربستانی به ایران برای بازدید از اماکن دیپلماتیک در تهران و مشهد گفت: ویزای این هیات عربستانی تور لحظه آخری قشم تقریبا دو ماه پیش صادر شده است اما به دلایلی نظیر آغاز دوره حج این سفر به تعویق افتاد.
وی در خصوص اینکه گفته شده این هیات درخواست دیدار با قضات پرونده حمله به سفارت عربستان را داشتند، گفت: از چنین درخواستی اطلاع ندارم اما قرار است بعد از این هیات، یک هیات دیپلماتیک ایرانی نیز برای همین منظور یعنی بازدید از اماکن دیپلماتیک به  عربستان سفر کند. این اولین سفر بعد از قطع روابط دو کشور است.

سخنگوی تور ارزان روسیه وزارت خارجه درخصوص تاریخ دقیق این سفر نیز خاطر نشان کرد: تاریخ دقیق آن مشخص نیست اما هیات سعودی به دلیل آغاز دوره حج ترجیح داده بعد از این ایام به ایران سفر کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *